Międzynarodowe zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody 4Foulee CSI4 Poznań 2023

zdjecie wolontariat

zdjecie wolontariat

Komitet Organizacyjny zawodów 4Foulee Poznań ogłasza nabór wolontariuszy do pracy w dniach 8-11 czerwca 2023.

To wyjątkowa okazja, ażeby wziąć udział w jednym z największych wydarzeń jeździeckich w Polsce, podziwiać najlepszych zawodników ze świata i jednocześnie zdobywać doświadczenie w pracy. Udział wolontariuszy przewidujemy w następujących obszarach: dekoracje, parkur, rozprężania, Praca w systemie 6-godzinnym, ciepły posiłek, napoje, pamiątkowe koszulki i czapki.

Zgłoszenia na wolontariat do dnia 20.05.2023r.

Informacja o przyjęciu na wolontariat będzie wysłana do dnia 26.05.2023r.

Organizator zapewnia dwa posiłki dziennie, nie zapewnia noclegu.

Regulamin wolontariatu TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Deklaracja udziału TUTAJ

 

 

 

 

WOLONTARIAT – liczba miejsc ograniczona
Na wolontariat mogą zgłosić się grupy zorganizowane ze szkół (od 5 osób) lub indywidualne osoby (nie ma górnej granicy wieku).

  1. Darmowe wejście na całe zawody w dniach 8-11 czerwca 2023.
  2. Dwa posiłki dziennie.
  3. Koszulka ze znakiem ułatwiającym identyfikację podczas wydarzenia.
  4. Praca na parkurze i rozprężalni w tym prace porządkowe, ustawianie parkuru i wspomaganie ceremonii dekoracji.
  5. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  6. Na zakończenie zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

 

Kontakt - Agnieszka Tarant - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

PONY GAMES 

DSC04753

DSC04753

Najmłodsi adepci sztuki jeździeckiej po raz kolejny będą mieli niebywałą okazję zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością jednych z największych zawodów w Polsce.

Podczas 4Foulee CHI Poznań, które zaplanowane są na 8-11 czerwca 2023 roku na Hipodromie Wola, jednym z punktów programu będą pokazy Pony Games. Mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Kucyki do pokazu dostarczy specjalizujący się w pracy z najmłodszymi znany Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn.

Wyboru 16 dzieci dokona komisja powołana przez organizatora, która oceni ich umiejętności jeździeckie na podstawie przesłanego filmu. Na filmie oprócz zaprezentowania umiejętności dziecko może przekonywać komisję, dlaczego to właśnie ono ma być wybrane. Film o długości do 2 minut należy przesłać przy pomocy wetransfer.com na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwiska rodziców (opiekunów), nazwisko osoby odpowiedzialnej za dziecko podczas pokazu oraz numer telefonu do kontaktu. Termin nadsyłania filmów to 28 maja 2023.

Zabawa odbędzie się w sobotę 10 czerwca, w przerwie pomiędzy pierwszym a drugim nawrotem Memoriału Macieja Frankiewicza. Dokładna godzina zostanie podana bezpośrednio przed wydarzeniem. W sobotę przed pokazem dzieci zostaną zaznajomione z kucykami oraz zasadami zabawy na oficjalnym treningu. Każde zakwalifikowane dziecko otrzyma specjalną opaskę uczestnika oraz dwie opaski wstępu dla opiekunów.

Regulamin TUTAJ

 

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Zielona Góra 2024