DSC03323

DSC03323
Drugiego dnia zawodów 4Foulee Zielona Góra konkurs Dużej Rundy wygrał reprezentant Polski Grzegorz Psiuk.

W konkursie Dużej Rundy, o nagrodę Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Drzonków, oglądać mogliśmy dziś 67 par. Obie fazy tego parkuru bezbłędnie pokonało 19 z nich, a po zwycięstwo pogalopował dziś Polak – Grzegorz Psiuk na 9-letniej klaczy Diamanta Baloubet. Miejsce drugie zajął Marek Wacławik na Kathmandau, a trzeci był reprezentant Litwy – Matas Petraitis dosiadający konia Holle.

Reprezentant Estonii Gunnar Klettenberg na klaczy Jolanda okazał się nie do pokonania w konkursie Medium Tour, o nagrodę firmy Bosma. Na miejscu drugim znalazł się Litwin Andrius Petrovas na koniu Linkolns, a trzecia była Aleksandra Wypchło na Girl RV.

W konkursie Youngster Tour dla koni sześcio- i siedmioletnich, o nagrodę Horse Trans, najlepsza była klacz Troya L, której dosiadał Mściwoj Kiecoń. Drugie miejsce zajął Belg Jan Vinckier na Diadem Melloni, a trzecie Antoni Strzałkowski i Angel di Maria.

Alina Celmerowska i Chaccartoon W triumfowali w konkursie Youngster Tour dla koni pięcioletnich, o puchar Tarant Events. Tuż za nimi znalazła się Weronika Kosińska na koniu Prince, a Top 3 zamknął Litwin Simas Seilius na Millenium.

Konkurs Elite Tour, o nagrodę Ozone Horse, wygrała Laura Jędrychowska na klaczy Mira de Goedereede. Drugi był Niemiec Steffen Krehl na Nougat Nancy, a trzecia Zuzanna Bukowska i Uccella Z.

Jutro kolejny dzień sportowej rywalizacji na hipodromie WOSiR Drzonków. Zapraszamy na trybuny – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Najważniejsze konkursy odbędą się po południu, a będą to: Speed Masters - zaliczany do światowego rankingu, Music Masters - konkurs szybkości z muzyką, oraz konkurs powożenia zaprzęgów parokonnych. Aktualny program na stronie www.4foulee.pl

Oprócz konkursów na publiczność czekają dodatkowe atrakcje, takie jak: koncert zespołu country, strefa food trucków oraz tor Hobby Horse dla najmłodszych. Tych, którzy nie mogą być z nami zachęcamy do oglądania transmisji na żywo w TylkoSkoki TV – TUTAJ.

Współorganizatorami imprezy są: Klub Sportowy Jumping Events, WOSiR Drzonków i Tarant Events.

Wyniki: https://livejumping.com/ap/event/10024/competitions

 

Fot. Asia Bręklewicz

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Biskupiec 2024